Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie osiągają sukcesy realizując swoje pasje

Data publikacji 25.03.2024

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie to nie tylko nieustraszeni stróże prawa, ale także aktywni sportowcy, którzy w czasie wolnym nie zapominają o dbaniu o swoją sprawność fizyczną. Świadectwem ich zaangażowania są doskonałe wyniki osiągnięte na dwóch różnych arenach sportowych.

Na Zawodach Spring Open 2024 Gi & No Gi Jiu Jitsu, które odbyły się 23 marca 2024 roku w Hali UAM w Poznaniu, nasi koledzy pokazali swoją siłę i umiejętności. Łukasz zajął pierwsze miejsce w kategorii wagowej do 94.3 kg, podczas gdy Bartosz zdobył drugie miejsce w kategorii do 82.3 kg. Ich sukcesy są dowodem nie tylko na ich zaawansowaną technikę, ale także na determinację w dążeniu do celu.

Dodatkowo, na IV Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Służb Mundurowych im. kom. Wacława Lejko, które miały miejsce dzień wcześniej reprezentujący Oddział Prewencji Policji w Szczecin Tomasz stanął na podium dwa razy. W kategorii wiekowej powyżej 40 lat zdobył pierwsze miejsce w wyścigu na dystansie 100 metrów stylem klasycznym oraz trzecie miejsce na dystansie 50 metrów stylem klasycznym, co potwierdza jego wszechstronność i umiejętności w różnych dystansach. Jego sukcesy są nie tylko dowodem osobistej determinacji, ale również inspirującym przykładem dla innych, jak aktywność fizyczna może wpływać pozytywnie na życie i pracę.

Te sukcesy nie tylko promują aktywny tryb życia wśród funkcjonariuszy, ale także świadczą o ich wszechstronności i determinacji w osiąganiu celów zarówno w pracy, jak i poza nią.